Aktualności

Polska pokonała Albanię. Trzy łodzianki w podstawowym składzie

W Holandii trwa turniej I rundy eliminacji mistrzostw Europy piłkarek nożnych U-19. W drugim spotkaniu Polska bezbramkowo pokonała 1:0 z Albanię.  To drugie zwycięstwo biało-czerwonych, które mają już  awans do drugiej rundy eliminacji mistrzostw Europy U19!

1:0 – Karolina Tylak (90+3)

W podstawowym składzie reprezentacji Polski wystąpiły trzy zawodniczki UKS SMS Łódź: Oliwia Szperkowska, Paulina Filipczak i Klaudia Jedlińska

Polska: Oliwia Szperkowska – Karolina Iwaśko, Weronika Helińska, Olga Sirant, Laura Rekus – Karolina Majda, Weronika Wójcik, Alicja Materek, Paulina Filipczak, Klaudia Jedlińska – Klaudia Maciążka. Grały też: Alexis Legowski, Julia Maskiewicz, Karolina Tylak, Eliza Ostrowska oraz Julia Włodarczyk.

Ostatni mecz z  Holandią (9 października).

 

 

Published by Marcinek