Aktualności

Wielki pech Magdaleny Dragunowicz

Trzynasta kolejka ekstraligi piłkarek nożnych okazała się pechowa dla Magdaleny Dragunowicz. Piłkarka UKS SMS doznała kontuzji nogi w 50 minucie spotkania z AZS PWSZ Wałbrzych. Łodzianka nie powróciła już na boisko. Uraz torebki stawowej okazał się poważny i zawodniczka nie zagra już w tym roku.
Przypomnijmy, że obrończyni z ponad miesięcznym opóźnieniem rozgrywki w 2018 roku. Wcześniej przez cztery miesiące była kontuzjowana, przez co wraz z zespołem nie mogła najpierw przygotowywać się do wiosennych spotkań, a następnie musiała opuścić parę wiosennych kolejek. Trener Marek Chojnacki swoją 19-letnią zawodniczkę pierwszy raz w tym roku kalendarzowym wpuścił na boisko na 25 minut ostatniego meczu z AZS UJ Kraków, który łodzianki zremisowały 1:1.

Magdalena Dragunowicz pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego. W 2015 roku trafiła do UKS SMS Łódź. W międzyczasie była jeden sezon na wypożyczeniu w Czarnych Sosnowiec.

Published by Marcinek