Aktualności

W piątek polskie piłkarki poznają rywalki

W piątek w  szwajcarskim mieście Nyon odbędzie się losowanie drugiej rundy eliminacji Mistrzostw Europy piłkarek nożnych U-19 sezonu 2018/2019. Polki (w naszej kadrze były ostatnio cztery zawodniczki –  Paulina Filipczak, Klaudia Jedlińska, Angelika Kołodziejek i Oliwia Szperkowska) znalazły się w koszyku D, co stawia je w bardzo trudnym położeniu. Na pewno trafią na co najmniej dwóch trudnych rywali.
Zespoły zostaną podzielone na 7 grup z których do finałów awansują zwycięzcy. Turnieje eliminacji zostaną rozegrane w kwietniu 2019 r.

Koszyk A: Hiszpania, Francja, Niemcy, Norwegia, Anglia, Finlandia, Holandia

Koszyk B: Dania, Szwajcaria, Słowenia, Austria, Irlandia, Islandia, Włochy

Koszyk C: Węgry, Słowacja, Szwecja, Czechy, Rosja, Belgia, Ukraina

Koszyk D: Polska, Turcja, Serbia, Portugalia, Grecja, Irlandia Północna, Bułgaria

Published by Marcinek