Aktualności

UKS SMS zagra o ośmiokrotnym mistrzem Polski

Piłkarki nożne UKS SMS tegoroczne mecze ekstraligi zakończą spotkaniem we Wrocławiu. W sobotę o godz. 11 łodzianki zmierzą się z miejscowym AZS.  Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska to ośmiokrotny mistrz Polski, ale w tym sezonie nie odgrywa czołowej roli w rozgrywkach.  AZS  zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, mając tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.
– Będziemy chcieli zakończyć rok wygraną i o to powalczmy w meczu z UKS SMS – powiedział  trener AZS Piotr Jagieła.

Sobotnie spotkanie poprowadzi Magdalena Figura-Łyżwa, asystentki : Anna Synówka, Karolina Konsek

W poprzedniej kolejce AZS Wrocław zremisował 0:0 w Szczecinie z Olimpią.
AZS: Bocian- Parka, Korda, Turowska (90′ Miszczak), Chudzik ( 70′ Kufel) – Kwapisz, Kulig, Homa ( 65′ Buś) – Jurczenko, Nowacka ( 85′ Siwak), Czudecka.

Published by Marcinek