Aktualności

Piłkarki reprezentacji U-19 i U-17 poznały rywalki

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych, prowadzona przez trenera Marcina Kasprowicza powalczy, o udział w turnieju finałowym Mistrzostw Europy U-19. Biało-czerwone, mimo wysokiego rozstawienia przed losowaniem, trafiły na silną Finlandię i nieobliczalne reprezentacje Szwajcarii i Belgii. Turniej eliminacyjny rozegrany zostanie na wiosnę 2019 r.
Tylko zwycięzcy grup oraz gospodarz zagrają w turnieju finałowym w Szkocji w lipcu 2019 r.

Obrońca tytułu Hiszpania, silna Szwecja i Słowacja – to rywalki kadry Niny Patalon w walce o turniej finałowym Mistrzostw Europy U-17 w 2019 roku. Tylko zwycięzcy grup oraz gospodarz zagrają w finałach w Bułgarii w maju 2019 rm

Znamy już także lokalizacje i dokładne daty wszystkich turniejów eliminacyjnych!

U-19 Elite Round (3, 6 i 9 kwietnia): Belgia
U-19 I runda el. ME (2, 5 i 8 października): POLSKA

U-17 Elite Round (23, 26 i 29 marca): Szwecja
U- 17 I runda el. ME (2, 5 i 8 października): Węgry

Published by Marcinek