Aktualności

Porażka Polek z Norwegią

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych przegrała 0:3 z Norwegią w ostatnim meczu turnieju towarzyskiego Algavre Cup. W 77 minucie Carolina Graham Hansen (Norwegia) nie wykorzystała rzutu karnego. Trafiła w poprzeczkę. Puchar trafił w ręce piłkarek ze Skandynawii. Polki zakończyły rywalizację na drugim miejscu. Ich następny mecz towarzyski w kwietniu z Włoszkami. Początek eliminacji do mistrzostw Europy we wrześniu.

Polska – Norwegia 0:3 (0:1)
0:1 – Isabell Herlovsen 24
0:2 – Caroline Hansen 65
0:3 – Karina Saevik 74
Polska: Katarzyna Kiedrzynek –  Martyna Wiankowska (83, Natalia Chudzik), Aleksandra Sikora (46,  Klaudia Olejniczak), Sylwia Matysik, Agata Guściora, Emilia Zdunek,  Weronika Zawistowska (60, Ewelina Kamczyk), Dagmara Grad, Katarzyna Daleszczyk (67,  Patrycja Balcerzak), Dżesika Jaszek (60,  Agnieszka Winczo), Julia Matuschewski (60, Dominika Grabowska).

Fot. Łączy na piłka. pl

 

Published by Marcinek