Aktualności

UKS SMS zagra z mistrzem Polski

W  niedzielę rozegrana zostanie 16. kolejka ekstraligi piłkarek nożnych Drużyny powrócą do rywalizacji po dwutygodniowej przerwie spowodowanej zgrupowaniami drużyn narodowych.
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie w Łęcznej, gdzie Górnik podejmie UKS SMS Łódź. Przed zespołem trenera Marka Chojnackiego olbrzymie wyzwanie. Mistrzynie Polski wywalczyły do tej pory 40 punktów, a więc niemal dwa razy więcej niż łodzianki (24).  Nie oznacza to wcale, że nasze piłkarki muszą czuć szczególny respekt przez zespołem z Łęcznej. Należy przypomnieć, że w  rundzie jesiennej, podopieczne Chojnackiego przegrały na własnym stadionie z Górnikiem 1:2 (bramkę dla naszej drużyny zdobyła Filipczak), a rywalki zwycięskiego gola zdobyły w końcówce spotkania. To pokazuje, że można powalczyć z tym bardzo silnym i wymagającym rywalem.

 

Published by Marcinek