Aktualności

Tylko remis Lechii

W meczu kończącym 25. kolejkę piłkarskiej ekstraklasy Lechia Gdańsk tylko zremisowała u siebie 1:1 (0:0) z pozostającą w strefie spadkowej Wisłą Płock.  Dla prowadzącej w tabeli Lechii, która ma już tylko dwa punkty przewagi nad wiceliderem, to drugi mecz z rzędu bez zwycięstwa. Czerwona kartka: Kuświk (Wisła, za drugą żółtą 60)

Lechia Gdańsk – Wisła Płock 1:1 (0:0)
0:1 – Uryga 52
1:1 – Paixao 77, karny

Lechia Gdańsk: Dusan Kuciak – Karol Fila, Michał Nalepa, Błażej Augustyn (90+8′ Steven Vitoria), Filip Mladenović – Tomasz Makowski, Daniel Łukasik (69′ Jakub Arak), Jarosław Kubicki – Konrad Michalak (56′ Lukas Haraslin), Artur Sobiech, Flavio Paixao.

Wisła Płock: Thomas Daehne – (46′ Bartłomiej Żynel) Jake McGing, Igor Łasicki, Alan Uryga, Angel Garcia – Damian Rasak, Dominik Furman – Justinas Marazas (67′ Ricardinho), Nico varela, Giorgi Merebaszwili (81′ Alen Stevanović) – Grzegorz Kuświk.

 

 

Published by Marcinek