Aktualności

Danuta Paturaj nie dała się liderce strzelczyń

W zgodnej opinii fachowców największą niespodzianką szesnastej kolejki ekstraligi piłkarek nożnych  był remis Górnika Łęczna z UKS SMS Łódź (2:2). Mistrz Polski nie wygrał na swoim stadionie drugi raz z rzędu. Remis dopiero 10 minut przed końcem spotkania uratowała  środkowa obrończyni Małgorzata Grec. Bardzo dobrze w bramce łodzianek spisywała się Danuta Paturaj, która znów nie dała się pokonać liderce klasyfikacji strzelczyń, Ewelinie Kamczyk!

Wyniki:

ZS PWSZ Wałbrzych – Czarni Sosnowiec 2:2
Mesjasz, Zańko – Hmirova 2

AZS Wrocław – Polonia Poznań 6:1
Czudecka 2, Nowacka, Jurczenko, Homa, Chudzik – Mularczyk, samobójcza

Medyk Konin – AZS PSW Biała Podlaska 7:2
Chudzik 4, Kopińska 3 – Kopińska samobójcza, Cieśla

Górnik Łęczna – UKS SMS Łódź 2:2
Grzywińska, Grec – Jelencić, samobójcza, Górnicka, samobójcza

Olimpia Szczecin – GKS Katowice 1:4
Sirant – Kozak x2, Nosalik, Koch

Mitech Żywiec – AZS UJ Kraków 1:3
Wnuk – Sitarz, Zapała, Maziarz

Published by Marcinek