Aktualności

Miłosz Stępiński wybrał reprezentację

Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek nożnych, Miłosz Stępiński, powołał kadrę na kwietniowe mecze towarzyskie. Polki zagrają 5 kwietnia w Lublinie z Włochami i 9 kwietnia w Helsinkach z Finlandią.

Bramkarki: Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec).

Obrończynie: Aleksandra Sikora (Juventus FC, Włochy), Paulina Dudek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Małgorzata Mesjasz (AZS PWSZ Wałbrzych), Natalia Chudzik (Medyk Konin), Joanna Olszewska (GKS Katowice), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Martyna Wiankowska (Czarni Sosnowiec).

Pomocniczki: Katarzyna Daleszczyk (US Sassuolo Calcio Femminile, Włochy), Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Emilia Zdunek (Górnik Łęczna), Patrycja Balcerzak (Górnik Łęczna), Gabriela Grzywińska (Górnik Łęczna), Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Weronika Zawistowska (Górnik Łęczna), Sylwia Matysik (Górnik Łęczna).

Napastniczki: Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy), Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg 1919, Niemcy), Julia Matuschewski (1. FC Saarbrucken, Niemcy).

Published by Marcinek