Aktualności

Zagraniczne mecze UKS SMS Łódź 2003

Kolejne zagraniczne doświadczenie zdobyli zawodnicy rocznika UKS SMS Łódź 2003.
Tym razem wybrali się do Holandii gdzie przyszło im się mierzyć z lokalnymi akademiami oraz między innymi zwiedzić stadion Bayernu Leverkusen.

Pierwszy mecz UKS SMS Łódź rozgrywał z SC Germania Reusrath 1913 e.V. U17. Mecz zakończył się wygraną łodzian aż 1:13
Bramki: Zmarzlik x3, Kuna x3, Salamon, Ira x2 , Dela, Włodarek, Woźnikiewicz, Wieszczycki

Drugie spotkanie: MVV Maastricht U17 – UKS SMS Łódź U16 2:1
Bramka: Szpucha

Trzeci mecz Roda Kerkrade U17 – UKS SMS Łódź U16 4:1. Bramka: Kuna

„Był to dla nas bardzo cenny wyjazd, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna jest rywalizacja na poziomie międzynarodowym. Cieszymy się, że mogliśmy sprawdzić się na tle wymagających rywali a co więcej zagrać na głównych stadionach z takimi zespołami jak MVV Maastricht oraz Roda Kerkrade. W każdym meczu mierzyliśmy się ze starszymi rocznikami ale mimo tego w naszej grze mogliśmy dostrzec wiele pozytywów, które miejmy nadzieje zaprocentują w przyszłości. Dzięki temu nasi zawodnicy mogą zobaczyć nad czym jeszcze muszą pracować tak aby starać się coraz lepszymi piłkarzami. Już w czerwcu wybieramy się do Lizbony gdzie przyjdzie nam się mierzyć miedzy innymi z Benfiką oraz Sportingiem Lizbona – podsumowuje wyjazd trener UKS SMS Łódź 2003 Dawid Kroczek”

Skład UKS SMS Łódź podczas wyjazdu: Maksymilian Ciołek, Jakub Burek, Maksym Rosiński, Jakub Garnysz, Jakub Szkudlarek, Jakub Wroński, Jakub Krói, Alan Dobrzański, Adam Dela, Wiktor Florczak, Jan Włodarek, Gracjan Szpucha, Karol Ira, Dawid Salamon, Szymon Kuna, Kacper Majkowski, Filip Kępisty, Marek Grądzki, Leonard Zmarzlik, Jakub Wieszczycki, Piotr Woźnikiewicz.

Trenerzy: Dawid Kroczek, Jarosław Wargowiak

Published by Sizzzar