Aktualności

Piłkarki UKS SMS przyczyniły się do zwycięstwa nad Szwecją

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych  do lat 17 w swoim drugim meczu turnieju Elite Round eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy wygrała 1:0 ze Słowacją po bramce Amelii Bińkowskiej.W ty meczu zagrały cztery piłkarki UKS SMS Łódź:  Wiktoria Zieniewicz, Katarzyna Kałużna, Agnieszka Glinka i Adriana Achcińska, a w kadrze jest ich aż osiem!

Trzy dni wcześniej podopieczne Niny Patalon pokonały 2:0 gospodarza turnieju, Szwecję. W piątek o 18  w Gothenburgu biało-czerwone powalczą o awans do finałów z Hiszpanią.

Polska: Sara Kierul – Anna Konkol.  Alicja Sokołowska, Klaudia Homa, Wiktoria Zieniewicz (33’ Oliwia Silny),  Natalia Padilla Bidas,   Natalia Wróbel (77,  Katarzyna Kałużna),  Adriana Achcińska, Paulina Tomasiak (46,  Michelle Biskup), Amelia Bińkowska (46, Agnieszka Glinka),  Kinga Kozak (67,  Wiktoria Kiszkis).

 

 

Published by Marcinek