niedziela, 25 lipca

Aktualności

UKS SMS ŁÓDŹ – STOMIL OLSZTYN 5 : 2 ( 2 : 1 )

Zwycięski mecz rozegrali piłkarze UKS SMS w lidze makroregionalnej z zespołem Stomilu Olsztyn.W pierwszej połowie padły trzy bramki dwie dla SMS oraz jedna dla Stomilu.W drugiej połowie strzeliliśmy kolejne bramki udokumentowując swoje zwycięstwo 5-2.Poczyniliśmy kolejny krok do awansu do CLJ.W najbliższą niedzielę gramy wyjazdowe derbowe spotkanie z ŁKS i liczmy na zwycięstwo.

UKS SMS ŁÓDŹ – STOMIL OLSZTYN 5 : 2 ( 2 : 1 )

SKŁAD :

WĄSOWSKI , PAWLAK , DRYKA , LIS , MACIEJEWSKI , ADAMIAK , GOLIŃSKI , WITASIAK . MAS , SOŁTYSIŃSKI , BYKOWSKI ( DZIUBA 60 ‚ – KLEBER 70 ‚ )

BRAMKI :

1 : 0 MAS 14 ‚ RZUT KARNY
2 : 0 MAS 29 ‚ as. MACIEJEWSKI
2 : 1 45 ‚
3 : 1 MAS 62 ‚ as. DZIUBA
3 : 2 65 ‚ RZUT KARNY
4 : 2 MACIEJEWSKI 83 ‚ ( głową ) as. WITASIAK
5 : 2 87 ‚ SAMOBÓJCZY

ŻÓŁTE KARTKI :

ADAMIAK
PAWLAK

Published by Sizzzar