Aktualności

UKS SMS – Sokół Aleksandrów(2003) 3:2 (2:0)

B2 II liga woj. UKS SMS – Sokół Aleksandrów(2003) 3:2 (2:0)

Gole : Kołodenny (20′), Musik (32′), Młynarczyk (77′)

Dziś było wszystko- walka , gole ładne akcje i ogrom emocji. Pierwsza połowa ze wskazaniem na nas. Bramki Kuby i Michała troszkę nas uśpiły. Sporo było w tej części walki ale pozbawionej złośliwości. Szkoda , że kontuzji doznał Kuba Szydlik. Na drugą połowę goście wyszli bardzo zmotywowani.

W 61 minucie rzut wolny dla Sokoła. Piłka bita mocno z wiatrem wpada pod poprzeczkę i było już tylko 2:1.
Na szczęście zespół zdołał się otrząsnął i w 77 minucie niezawodny ostatnio Artur Młynarczyk po akcji Mrowickiego strzela gola na 3:1…ale to nie koniec emocji. W doliczonym czasie gry goście zdobyli ,znów z rzutu wolnego, kontaktowego gola.
Po chwili mogło być już bardzo dla nas nieciekawie ale strzał zawodnika Sokoła wylądował na poprzeczce.

Liczą się punkty i to ,że znów chłopcy wytrzymali kondycyjnie 90 minut z przeciwnikami o rok starszymi. Martwią trochę kolejne urazy. Teraz tydzień przerwy i 13.04 jedziemy do Sulejowa na mecz ze Skalnikiem.

Published by Sizzzar