Aktualności

CLJ U15 UKS SMS Łódź – Delta Warszawa 1:0 (0:0)

Tak jak się spodziewaliśmy mecz z Deltą nie był łatwy. Pierwszą groźną sytuację stworzyli w 7 minucie goście ale Michał Goździński znakomitą interwencją obronił strzał głową zawodnika Delty. Od tego momentu to my zaczęliśmy stwarzać groźne sytuacje. Jedna z nich mogła dać nam prowadzenie ale strzał Zawieruchy w 38 minucie trafił w słupek. Do przerwy 0:0.

Po zmianie stron znów Delta przeprowadziła groźną akcję ale poraz kolejny Goździński nie dał się pokonać. Potem kilka groźnych akcji przeprowadzilo nasi zawodnicy. W 55 minucie powinno być 1:0 ale Wienczek lobując wychodzącego bramkarza trafił w poprzeczkę. Co się odwlecze… W 60 minucie gola na wagę 3 punktów zdobył Michał Musik. Mimo prób gości wynik nie uległ zmianie
Dzisiejsza wygrana to już 3 kolejne zwycięstwo SMSiaków, którzy mogą się pochwalić najlepszą obroną w całych rozgrywkach CLJ U-15 (1 gol stracony w 5 meczach).

Trener Ł. Jonczyk- „Spodziewałem się trudnego meczu . Trener drużyny przeciwnej potrafi wymyśleć coś niekonwecjonalnego jak ma futbol młodzieżowy i poczatek meczu był dla nas trudny. Z biegiem czasu potrafiliśmy opanować stres i tworzyć seryjnie sytuacje, niestety brakło skuteczności. Jestem zadowolony z meczu ponieważ chłopaki nabierają z każdym kolejnym spotkaniem wiekszej pewności siebie .”

Published by Sizzzar