Aktualności

Sulejów i Escola rocznik 2004

Za nami nardzo udana kolejka ligowa . W CLJ u15 UKS SMS -Escola 3:0 Gole : Filip Wienczek , Jakub Zawierucha, Jakub Kołodenny Zespół wszedł na bardzo wysoki poziom taktyczny o czym świadczy powtarzalność zachowań w kolejnych meczach. Co cieszy to kolejne „spotkanie na zero z tyłu” ale także kolejna bramka strzelona przez zawodnika wchodzącego z ławki (z Deltą gol Musika , dziś Kołodennego).

Trener Ł. Jonczyk- „Dzisiejszy mecz wlał w serca sztabu szkoleniowego wiele dobrego. Jesteśmy ogromnie dumni ,że z każdym meczem pojawia się kolejny poprawnie wykonany element . Fajna radość chłopców i fakt że chcą stawać się lepszymi zawodnikami. B2 II liga woj. (dla 2003) Skalnik Sulejów -UKS SMS 0:1 Gol – Elijah Dibwe Mecz toczony w szybkim tempie mógł się podobać oglądającym.

Już w 15 minucie nasz zespół mógł objąć prowadzenie ale po faulu bramkarza na Mateuszu Mrowickim karnego nie wykorzystał Artur Młynarczyk. Przez pozostałą część 1 połowy gra była wyrównana a dobre akcje kończyły się pewnymi interwencjami bramkarzy. Bardzo dobrze w naszej bramce zaprezentował się Bartek Paliwoda , który trzykrotnie świetnymi interwencjami uratował nas od straty bramki.

W drugiej połowie gra z lekkim wskazaniem na nasz zespół. W 62 minucie akcja trójki rezerwowych Pietrzak-Czajkowski-Dibwe przyniosła nam upragnionego gola i pierwsze wyjazdowe punkty . Trener K.Modrzejewski – „Myślę że był to bardzo ciekawy mecz i mógł się podobać kibicom .Obydwie drużyny starały się grać w piłkę i przez to mieliśmy dużo ciekawych wydarzeń na boisku. Jeśli chodzi o nas , wynik jest potwierdzeniem naszej dobrej gry co najważniejsze zagraliśmy w końcu na zero z tyłu. Bramka to akcja trzech zawodników którzy weszli z ławki i to też cieszy , bo każdy zawodnik rezerwowy podniósł dziś jakość gry zespołu Teraz czas na krótki świąteczny wypoczynek a za dwa tygodnie podejmujemy spadkowicza z I ligi – zespół Andrespolii”

 

Published by Sizzzar