Aktualności

CLJ U-15 UKS SMS – LEGIA Warszawa 1:2 (1:1)

CLJ U-15 UKS SMS – LEGIA Warszawa 1:2 (1:1)

Gol: Jakub Kołodenny Mecz zaczął się dla nas fatalnie bo w 3 minucie Legia objęła prowadzenie. Całe szczęście chłopcom nie podcięło to skrzydeł , potrafili szybko za sprawą Kuby Kołodennego doprowadzić do wyrównania .

Kolejny raz asystę zaliczył Kacper Rzepkowski. Była jeszcze szansa na bramkę w 1 połowie , bo po stałym fragmencie gry głową piłkę przedłużył Łysiak ale Drapiński nie trafił do bramki.

W drugiej połowie chyba zespół opadł z sił . Legia stworzyła kilka naprawdę dobrych sytuacji z czego jedną zamieniła na gola. Niestety nie byliśmy w stanie odwrócić już losów meczu. Porażka mocno komplikuje sytuację w grupie i walka tak naprawdę będzie trwała do ostatniego meczu. Trzeba podziękować chłopcom za walkę oraz naszym kibicom , którzy znów licznie przyszli by nas wspierać.

Published by Sizzzar