Aktualności

UKS SMS- PELIKAN 2003 Łowicz 2:2 (1:2)

II liga woj. B2 UKS SMS- PELIKAN 2003 Łowicz 2:2 (1:2)

Gole: J.Baranowski , Dibwe Pierwsze 10 minut to katastrofa. Pelikan stworzył trzy sytuacje z czego dwie zamienił na gole.

W 14 minucie wiarę drużynie przywrócił Kuba Baranowski , który po indywidualnej akcji zdobył gola kontaktowego. Od tego momentu chłopcy uwierzyli , że z przeciwnikiem dużo mocniejszym fizycznie też mogą powalczyć. Bardzo dobrze grali szczególnie Chomicz, Gutowski , Szydlik i Kuba Baranowski.

W drugiej połowie zespół zagrał jeszcze lepiej a gola wyrównującego zdobył Elijah Dibwe. Szkoda ,że mecz zakończył się remisem 2:2 bo naprawdę stworzyliśmy jeszcze kilka bramkowych sytuacji min. gości uratowała przed stratą gola poprzeczka. Liga okazuje się bardzo wyrównana i każdy punkt będzie bardzo ważny.

Published by Sizzzar