Aktualności

Marek Chojnacki o meczu w Koninie

Piłkarki UKS SMS w minionej kolejce ekstraligi piłkarek nożnych przegrały wyjazdowe  z Medykiem. Dość oryginalnie grę swojej drużyny dla portalu laczynaspilka.pl podsumował  trener UKS SMS Marek Chojnacki. – To było jak walka gołej pupy z batem. I to dobrym batem. Sromotna porażka, czyli nic nowego jeśli chodzi o nasze wyjazdy do Konina. Medyk to jest jedyny zespół, z którym w tej lidze nie zdobyliśmy ani jednego punktu. Nie przypominam sobie tak słabego naszego meczu, żebyśmy nawet nie oddali celnego strzału. Gratuluję Medykowi i życzę mu zdobycia mistrzostwa Polski, bo 0:5 z aktualnym mistrzem będzie mniej bolało.

W tym meczu zabrakło Danuty Paturaj, Nikoli Karczewskiej i Kasandry Parczewskiej. Wszystkie odchodzą z klubu po sezonie.

Published by Marcinek