poniedziałek, Sierpień 26

Aktualności

Młodziczki UKS SMS Łódź mistrzyniami Polski

Kolejny sukces kobiecego futbolu w UKS SMS Łódź. Nasza drużyna piłkarek nożnych wywalczyła pierwszym w historii klubu tytuł mistrza Polski w kategorii U13 Kobiet.  W finałowym spotkaniu UKS SMS pokonał 5:1 UKS Staszkówka Jelna.

Bramki dla łódzkiej drużyny zdobyły: Inez Sikora 3, Wiktoria Malczewska 2

Za najlepszą zawodniczkę turnieju uznano Inez Sikorę.
UKS SMS Łódź zagrał w następującym składzie: Kutkowska Julianna, Majtczak Amelia, Garbacz Martyna, Bartczak Martyna, Sikorska Natalia, Kiełczewska Klaudia, Sikora Inez, Łuczak Julia, Maślak Nikola, Malczewska Wiktoria, Głuszek Natalia, Sikora Weronika, Kowalska Sandra, Pągowska Zofia, trenerem Papis Sebastian, fizjoterapeutą Mikołajczyk Michał.

Wyniki wszystkich spotkań

Grupa A
1. KKPK Medyk Konin 0 – 0 Beniaminek PROFBUD Krosno
2. UKS Tęcza Bydgoszcz 1 – 5 UKS SMS Łódź
3. Beniaminek PROFBUD Krosno 1 – 6 UKS SMS Łódź
4. KKPK Medyk Konin 3 – 0 UKS Tęcza Bydgoszcz
5. UKS Tęcza Bydgoszcz 3 – 3 Beniaminek PROFBUD Krosno
6. UKS SMS Łódź 0 – 0 KKPK Medyk Konin
Tabela grupy A: PKT Bramki
1. UKS SMS Łódź 7 11-2
2. KKPK Medyk konin 5 3-0
3. Beniaminek PROFBUD Krosno 2 4-9
4. UKS Tęcza Bydgoszcz 1 11-4
Grupa B
1. UKS Victoria SP 2 Sianów 2 – 7 UKS Staszkówka Jelna
2. AS Stomil Olsztyn 0 – 1 KS Ślęza Wrocław
3. UKS Staszkówka Jelna 2 – 0 KS Ślęza Wrocław
4. UKS Victoria SP 2 Sianów 0 – 6 AS Stomil Olsztyn
5. AS Stomil Olsztyn 0 – 0 UKS Staszkówka Jelna
6. KS Ślęza Wrocław 8 – 0 UKS Victoria SP 2 Sianów
Tabela grupy B: PKT Bramki
1. UKS Staszkówka Jelna 7 9-2
2. KS Ślęza Wrocław 6 9-2
3. AS Stomil Olsztyn 4 6-1
4. UKS Victoria SP 2 Sianów 0 2-21

Półfinał A o miejsca 1-4
UKS SMS Łódź 0 – 0 KS Ślęza Wrocław (karne 7-6)
UKS Staczkówka Jelna 0 – 0 KKPK Medyk Konin (karne 5-4)
Półfinał B o miejsca 5-8
Beniaminek PROFBUD Krosno 2 – 0 UKS Victoria SP 2 Sianów
AS Stomil Olsztyn 0 – 1 UKS Tęcza Bydgoszcz

Mecz o miejsce 7
UKS Victoria SP 2 Sianów 0 – 2 AS Stomil Olsztyn

Mecz o miejsce 5
Beniaminek PROFBUD Krosno 2 – 3 UKS Tęcza Bydgoszcz
Mecz o miejsce 3
KS Ślęza Wrocław 0 – 0 KKPK Medyk Konin (karne 3 – 1)
Mecz o miejsce 1
UKS SMS Łódź 5 – 1 UKS Staszkówka Jelna

Końcowa kolejność turnieju finałowego Mistrzostw Polski Młodziczek.

1. UKS SMS ŁÓDŹ
2. UKS 3 STASZÓWKA JELNA
3. ŚLĘZA WROCŁAW
4. MEDYK KONIN
5. TĘCZA BYDGOSZCZ
6. BENIAMINEK KROSNO
7. STOMIL OLSZTYN
8. VICTORIA SIANÓW

Published by Marcinek