Aktualności

Dobry występ Katarzyny Konat w kadrze

Nie wyszedł  reprezentacji Polski piłkarek nożnych ostatni sprawdzian przed startem eliminacji do mistrzostw Europy. Biało-czerwone, grając w większości składem krajowym, przegrały 0:1 ze Słowacją w Popradzie, mimo że mogły lub nawet powinny to spotkanie przynajmniej zremisować. – Zabrakło nam skuteczności i jakości – mówił po meczu selekcjoner Miłosz Stępiński, który był także mocno poirytowany pracą słowackich sędzi. Dobrze zaprezentowała się Katarzyna Konat.

Słowacja – Polska 1:0 (0:0)
1:0 – Klaudia Fabova 57′

Polska: Kinga Szemik – Joanna Olszewska, Gabriela Grzywińska, Małgorzata Mesjasz (73′ Dagmara Grad), Patrycja Michalczyk (46′ Katarzyna Konat), Natalia Chudzik – Nikol Kaletka (61′ Dominika Grabowska), Emilia Zdunek, Patrycja Balcerzak (46′ Sylwia Matysik), Ewelina Kamczyk, Nikola Karczewska (61′ Martyna Wiankowska)

Następny mecz reprezentacja rozegra 3 września na wyjeździe z Czechami. Będzie to pierwszy mecz w ramach eliminacji mistrzostw Europy, których finały odbędą się w 2021 roku w Anglii.

Published by Marcinek