Aktualności

Puchar Polski dla Medyka Konin

W rozgrywanym w Łodzi finale Pucharu Polski piłkarek nożnych Medyk Konin pokonał Czarnych Sosnowiec 4:3 (3:0) i dziewiąty raz w historii zdobył to trofeum.

Bramki dla Czarnych: Dżesika Jaszek 51, Patricia Hmirova 78, Martyna Wiankowska 80, dla Medyka: Natalia Chudzik 7, Dominika Kopińska 16, 71, Anna Gawrońska 36

Czarni: Anna Szymańska – Lucia Suskova,  Dagmara Grad, Patricia Fischerova, Patrycja Matla – Marta Cichosz (46, Julia Wycisk), Andrea Horváthova, Joanna Operskalska, Patrícia Hmírova, Martyna Wiankowska –  Dżesika Jaszek.

Medyk: Stephanie Busch – Julia Maskiewicz, Sandra Sałata, Gabija Gedgaudaite,  Haley Lukas – Nicole Zając (25,  Julia Chudy), Karolina Majda, Natalia Pakulska, Natalia Chudzik – Anna Gawrońska (90,   Daria Nowak), Dominika Kopińska.

Published by Marcinek