Aktualności

Juniorki UKS SMS bronić będą mistrzostwa Polski

W niedzielę w Łodzi rozpocznie się finałowy turniej Mistrzostw Polski Juniorek. Złotego medalu bronią piłkarki nożne UKS SMS w kategorii wiekowej U19 (zawodniczki z roczników 2000-2002), a łódzki klub jest gospodarzem turnieju.

Finaliści mistrzostw Polski U19
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
Resovia Rzeszów
Sportowa Czwórka Radom
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
TS ROW Rybnik
Respekt Myślenice

Trzeci raz z rzędu, te same cztery drużyny rywalizować będą w kolejnej, tym razem XX edycji Mistrzostw Polski U19 – Łódź 2019E UKS SMS Łódź – złote medalistki z poprzedniej edycji, wicemistrzynie z ubiegłego sezonu – Medyk Konin, brązowe medalistki – Olimpia Szczecin, a także Respekcie Myślenice.

W turnieju finałowym MP U19 po fazie grupowej (2 grupy po 4 drużyny) odbędą się bezpośrednio mecze o I i III miejsce. Mecze półfinałowe oraz spotkania o miejsca 5 i 7 nie będą rozgrywane.

 

 

Published by Marcinek