Aktualności

AZS PSW Biała Podlaska wycofała się z ekstraligi. Wraca Mitech

Na i narobiło się. Sezon ekstraligi piłkarek  nożnych się jeszcze nie zaczął, a już doszło do ważnej zmiany. Drużyna AZS PSW Biała Podlaska, po trzynastu sezonach rywalizacji w elicie,  wycofała się z ekstraligi.  Jej miejsce zajmie Mitech Żywiec, który w poprzednim sezonie nie zdołał sobie zapewnić utrzymania.  Zajął 11. miejsce w lidze i razem z Polonią Poznań spadł do I ligi.

Nieoficjalnie wiadomo, że powodem takiej decyzji działaczy AZS PSW były pieniądze, a właściwie ich brak.
Nowy sezon ekstraligi ma si rozpocząć w weekend 3/4 sierpnia, ale z uwagi na fakt, że Mitech o przywróceniu do ligi dowiedział się nieco na ponad dwa tygodnie przed startem ligi to inauguracja sezonu w jego wykonaniu być może zostanie przełożona na późniejszy termin.

Published by Marcinek