Aktualności

Mecz UKS SMS – AZS Wałbrzych w telewizji!

Wystartował 45. sezon ekstraligi piłkarek nożnych. Od tych rozgrywek zmagania futbolistek można śledzić na kanale Łączy nas piłka. W każdej kolejce transmitowane będzie jedno, najciekawsze spotkanie. W drugiej serii wybór padł  na mecz w Łodzi. gdzie na stadionie przy ul. Milionowej UKS SMS podejmie AZS PWSZ Wałbrzych. Początek sobotniego meczu o godz. 12.

– Regularne pokazywanie meczów ekstraligi to ważny krok w kierunki rozwoju i promocji kobiecej piłki nożnej w Polsce mówi prezes PZPN, Zbigniew Boniek. – Chcemy stworzyć piłkarkom w naszym kraju warunki do rozwoju. Liczę, że zachęci to męskie kluby do zakładania drużyn kobiecych, a także któraś z telewizji sportowych o znacznym zasięgu zdecyduje się do włączenia tych rozgrywek do swojej oferty programowej.

Published by Marcinek