Aktualności

Transfer Multisort Elektronik z piłkarkami nożnymi UKS SMS

W siedzibie firmy TME przy ulicy Rozalii 1 w Łodzi podpisano umowę o współpracy między Transfer Multisort Elektronik, a ekstraligową drużyną piłkarek nożnych UKS SMS Łódź. Swoje podpisy na stosownym dokumencie złożyli Andrzej Kuczyński – Członek Zarządu ds. Operacyjnych firmy TME, i Janusz Matusiak – Prezes Zarządu UKS SMS Łódź.

Transfer Multisort Elektronik (TME) to jeden z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych,wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. W 2018 r. TME sprzedało blisko 2 mld komponentów. Firma zatrudnia ponad 800 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach, m.in. Chinach, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Włoszech. W planach jest dalsza ekspansja, m.in. na rynku amerykańskim, indyjskim oraz australijskim. Dystrybutor obsługuje kilkadziesiąt tysięcy firm w blisko 150 krajach i wysyła 5.000 paczek dziennie. Wśród oferowanych 250.000 produktów znaleźć można wyroby niemal 950 producentów.

Published by Marcinek