Aktualności

W sobotę mecz TME GROT SMS Łódź z AZS Wałbrzych

W sobotę piłkarki nożne prowadzone przez trenera Marka Chojnackiego rozpoczną zmagania w nowym sezonie ekstraligi. Zespół występować będzie pod nazwą TME GROT SMS Łódź. Łodzianki rozpoczną rywalizację pojedynkiem z AZS PWSZ  Wałbrzych (godz. 12, Milionowa 12, wstęp wolny). Na inaugurację sezonu drużyna ze stolicy Dolnego Śląska przegrała 2:4 z Medykiem Konin.
Kadra TME GROT SMS Łódź:
bramkarki: 19. Monika Sowalska, 1. Oliwia Szperkowska, 21. Kinga Ptaszek;
obrona: 3. Magdalena Dragunowicz, 4. Katarzyna Konat, 11. Daria Kurzawa, 13. Oliwia Silny, 16. Alicja Sokołowska, 26. Wiktoria Zieniewicz, 37-kapitan Olha Zubczyk;
pomoc: 9. Adriana Achcińska, 6. Gabriela Grzybowska, 20. Caitlin Jarvie, 10. Anna Rędzia, 8. Maria Zbyrad;
atakujące: 7. Paulina Filipczak, 17. Dominika Gąsieniec, 33. Agnieszka Glinka, 5. Klaudia Jedlińska, 2. Katarzyna Kałużna, 18. Julia Mordel, 14. Anna Wesołowska.
I trener drużyny – Marek Chojnacki, II – Piotr Wosik, bramkarek – Michał Sławuta, przygotowania fizycznego i fizjoterapeuta – Michał Mikołajczyk, przygotowania technicznego – Adrian Sokołowski, kierownik – Patryk Zarzycki.

Published by Marcinek