Aktualności

Rędzia i Turkiewicz zagrają przeciwko byłym koleżankom

Sobotnim spotkaniem z AZS PWSZ Wałbrzych (czwarte miejsce w poprzednim sezonie) piłkarki nożne TME GROT SMS Łódź rozpoczną nowy sezon ekstraligi. Spotkanie na stadionie przy ul. Milionowej rozpocznie się o godz. 12. Na inaugurację rozgrywek podopieczne trenera Kamila Jasińskiego przegrały na własnym stadionie z Medykiem Konin 2:4. Łodzianki pauzowały, bowiem Górnik Łęczna szykował się do turnieju eliminacyjnego Ligi Mistrzyń.

AZS PWSZ Wałbrzych mocno przebudował w letniej przerwie drużynę.

Odeszły: Małgorzata Mesjasz (Turbine Poczdam), Jessica Pluta (ROW Rybnik), Anna Rędzia (UKS SMS Łódź), Klaudia Miłek (GKS Katowice), Anna Zając (Górnik Łęczna), Wiktoria Kuciewicz (Czarni Sosnowiec), Julia Kowalczyk, Dominika Głowacka

Przybyły: Alicja Materek (Górnik Łęczna), Anita Turkiewicz (UKS SMS Łódź), Ewa Cieśla (AZS PSW Biała Podlaska), Julia Migacz (powrót z wypożyczenia)

Published by Marcinek