Aktualności

Osiem reprezentacyjnych powołań dla piłkarek TME GROT SMS Łódź

Selekcjoner reprezentacji Polski piłkarek nożnych do lat 19, Nina Patalon, powołała dwadzieścia dwie zawodniczki na zgrupowanie, które rozpocznie się 26 sierpnia w Brzegu i w ramach którego biało-czerwone rozegrają dwa mecze towarzyskie z równieśniczkami z Czech. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 18:00 w Grodkowie, a drugie 1 września o 17:00 w Brzegu. W tym gronie jest osiem zawodniczek z TME GROT SMS Łódź.

Adriana Achcińska (TME GROT SMS Łódź)
Oliwia Szperkowska (TME GROT SMS Łódź)
Alicja Sokołowska (TME GROT SMS Łódź)
Oliwia Silny (TME GROT SMS Łódź)
Wiktoria Zieniewicz (TME GROT SMS Łódź)
Agnieszka Glinka (TME GROT SMS Łódź)
Katarzyna Kałużna (TME GROT SMS Łódź)
Paulina Filipczak (TME GROT SMS Łódź)

Kadra przygotowuje się do startu w pierwszej rundzie kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Turniej eliminacyjny zostanie rozegrany w dniach 2-8 października w Polsce, a rywalami biaąp-czerwonych będą Szkocja, Chorwacja i Bułgaria.

Published by Marcinek