Aktualności

Reprezentacja Polski, z piłkarkami TME GROT SMS Łódź w składzie, pokonała Szwecję

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 17 pokonała rówieśniczki ze Szwecji 2:1 w meczu towarzyskim rozegranym na Stadionie Miejskim OCSIR w Ostródzie. Drugie spotkanie tych drużyn w czwartek. W podstawowym składzie biało-czerwonych wybiegły trzy piłkarki TME GROT SMS Łódź. a tym meczu zagrały cztery.

Bramki: Kodym 24 (asysta Sobal), Malinowska 55 (asysta Kiszkis),
Polska: 1. Klaudia Zielińska, 5. Justyna Libera (46. Zuzanna Maronde), 6. Wiktoria Malinowska, 4. Małgorzata Lichwa (55. Aleksandra Dudziak), 2. Katja Skupień (79. Sonia Nierychło), 7. Weronika Kaczor, 19. Maja Szydełko (55. Karolina Czyż), 10. Natalia Wróbel, 16. Anna Kodym (46. Milena Kazanowska), 11. Wiktoria Kiszkis (K) (75. Patrycja Sarapata), 8. Magdalena Sobal (55. Nadia Krezyman).

W kadrze są także dwie inne zawodniczki TME GROT SMS Łódź.: Wiktoria Skrzypińska,Oliwia Macała.

Fot. laczynaspiłka.pl

Published by Marcinek