Aktualności

TME, nowy sponsor piłkarek, wierzy w nasz zespół

Muszę przyznać, że  ostatnim czasie dużo dobrego działo się w klubie – zauważa Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. –  Mieliśmy wielu jubilatów i solenizantów wśród naszych zawodników i zawodniczek. Jednak te wszystkie wydarzenia przebiło podpisanie umowy sponsorskiej z Firmą Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. w skrócie TME.
Kontrakt  dotyczy piłkarskiej ekstraligi kobiet i obowiązuje w sezonie 2019/2020. Właściciele firmy wierzą, że ich pomoc walnie przyczyni się do podniesienia poziomu sportowego naszego zespołu, co w konsekwencji w najbliższych trzech latach przyniesie sukces w postaci mistrzostwa Polski. Nie ma co owijać w bawełnę, plany są ambitne. Jest to dla nas bardzo duże wyzwanie i nie ukrywam, że tak wyraźny sygnał ze strony sponsora wszystkich nas bardzo mobilizuje. Już pierwszy mecz z Wałbrzychem pokazał, że dziewczyny nie przestraszyły się wyżej notowanego przeciwnika i gdyby nie brak skuteczności, tego meczu nie przegrałyby.
Cały sztab szkoleniowy, wraz z moją skromną osobą, musi przygotować biznesplan,  który pokaże kierunki dojścia do celów satysfakcjonujących naszych sponsorów.
Przed nami kolejny mecz wszyscy wierzymy, że będzie to pojedynek zwycięski i podbuduje nasze zawodniczki po tym spotkaniu, które nie przyniosło nam punktów.

Published by Marcinek