Aktualności

Piłkarki TME GROT SMS nie dały rady Czeszkom

Towarzyskim meczu międzypaństwowym piłkarek nożnych  U-19 , rozegranym na kameralnym Stadionie Miejskim w Grodkowie, Polska przegrała z Czechami  0:2 (0:2)

W podstawowej jedenastce reprezentacji Polski zagrało sześć piłkarek TME GROT SMS: Katarzyna Kałużna, Oliwia Silny, Alicja Sokołowska,  Adriana Achcińska (kapitan), Wiktoria Zieniewicz i Paulina Filipczak. Na zmianę weszła Agnieszka Glinka, a Oliwia Szperkowska pozostała w rezerwie.

0:1 –  Kazimierczyk, samob. (36),  0:2 – Subrtova (39)

Polska: Marta Kazimierczyk – Oliwia Silny (84, Natalia Kulig), Alicja Materek (74, Aleksandra Żurek), Wiktoria Zienkiewicz (82. Zuzanna Radochońska), Kinga Kozak (46, Michelle Biskup), Paulina Filipczak (81, Nikola Brzęczek), Adriana Achcińska, Katarzyna Kałużna (46,  Julia Mularczyk), Alicja Sokołowska (46, Klaudia Homa), Zofia Buszewska, Paulina Tomasik (46, Agnieszka Glinka)

Czechy: Oliwie Lukasova – Tereza Liskova (46. Sara Koloresova), Klara Cyrckova, Aneta Pochmanova (k), Radka Paulenova (46. Barbora Polcarova), Tereza Piskova (46. Katerina Mazrinkova)Tereza Licmanova (61. Denisa Neradova), Anna Sbrtova (46. Alene Peckova), Eliska Dvorakova (61. Jana Zufankova), Aneta Buryanova, Katerina Sramkova (61. Veronika Baumrukova)

Biało-czerwone rewanż z Czeszkami zagrają 1 września (niedziela), o godzinie 17, na Stadionie Miejskim w Brzegu.

Published by Marcinek