Aktualności

Adriana Achcińska zdobyła bramkę dla reprezentacji Polski

W towarzyskim meczu międzypaństwowym piłkarek nożnych U-19 reprezentacja Polski pokonała Czechy 7:0 (5:0). Cztery piłkarki TME GROT SMS Łódź rozpoczęły spotkanie w podstawowym składzie. Wynik spotkania otworzyła łodzianka Adriana Achcińska!

Bramki: Achcińska 3 (głową), Kozak 9, Brzęczek 25, 54, Padilla Bidas 35, 44 (głową), Bieńkowska 87 (głową)

Polska: Oliwia Szperkowska – Oliwia Silny, Alicja Materek (46. Natalia Kulig), Wiktoria Zieniewicz, Kinga Kozak (75. Katarzyna Kałuża), Adriana Achcińska(k), Nikola Brzęczek (65. Paulina Filipczak), Zofia Buszewska (81. Zuzanna Radochońska), Klaudia Homa, Natalia Padilla Bidas, Paulina Tomasiak (46. Amelia Bińkowska)

Czechy: Adela Holikova (46. Nikola Bidlova) – Katerina Marcinkova, Aneta Pochmanova(k) (34. Simona Novotna), Barbora Polcarova (63. Radka Paulenova), Alene Peckova (46. Tereza Puskova), Jana Zufankova (46. Eliska Dvorakova), Teresa Licmanova (46. Denisa Neradova), Sara Kolorosova (63. Veronika Baumrukova), Anna Subrtova (46. Klara Cvrckova), Aneta Buryanova, Katerina Sramkova

Published by Marcinek