Aktualności

Młodziczki UKS SMS Łódź pokonały chłopców z ŁKS!

Świetnie spisały się młode piłkarki nożne UKS SMS Łódź w pierwszym meczu w lidze młodzika młodszego D2 (grają przeciwko chłopcom z rocznika 2008).  Debiut wypadł kapitalnie, bowiem dziewczyny wygrały z ŁKS II Łódź 6:0. Podopieczne trenera Sebastiana Papisa przy lepszej skuteczności mogły wygrać jeszcze wyżej.
UKS SMS III Łódź  –  ŁKS II Łódź 6:0

1:0 – Wiktoria Malczewska
2:0 -Klaudia Kiełczewska
3:0 – Nikola Maślak
4:0 – Inez Sikora
5:0 – Inez  Sikora
6:0 – Klaudia Kiełczewska

UKS SMS: Martyna Bartczak, Sandra Kowalska, Inez Sikora, Martyna Garbacz , Klaudia Kiełczewska, Wiktoria Malczewska, Joanna Ancerowicz, Nikola Maślak, Natalia Głuszek, Amelia Majtczak, Natalia Sikorska, Zofia Pągowska, Nikola Szwed.

Published by Marcinek