Aktualności

TME GROT SMS Łódź gra we Wrocławiu

Po przerwie przeznaczonej na mecze różnych reprezentacji Polski (kadra A nie zagrała z Czeszkami, bowiem w zespole rywalek doszło do masowego zatrucia pokarmowego)  wraca ekstraliga piłkarek nożnych.

W piątej kolejce mistrzowskiej drużyna TME GROT SMS Łódź grać będzie we Wrocławiu z miejscowym AZS. Sobotnie spotkanie w stolicy Dolnego Śląska rozpocznie się o godz. 12. Rywalki drużyny trenera Marka Chojnackiego w czterech dotychczasowych spotkaniach wywalczyły trzy punkty (jedno zwycięstwo i trzy porażki) i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Z kolei łodzianki w trzech spotkaniach zdobyły sześć punków i są faworytkami tego starcia. Mecz poprowadzi Magdalena Syta.

Pozostałe spotkania:

sobota

Godz 12 AZS UJ Kraków –  Medyk Konin

Godz 12  KKP Rem Marco Bydgoszcz –  Czarni Sosnowiec

Godz 13 AZS PWSZ Wałbrzych – GKS GieKSa Katowice

niedziela

Godz 16 GKS Górnik Łęczna – Olimpia Szczecin

Godz 17  Rolnik Głogówek – TS Mitech Żywiec

Published by Marcinek