Aktualności

Podsumowanie weekendu sekcji kobiecej

Oj działo się działo w miniony weekend gdzie swoje mecze ligowe oraz turnieje rozgrywała cała sekcja żeńska UKS SMS Łódź od drużyny seniorek aż po orliczki.

Ekstraliga
Olimpia Szczecin 0 – 3 TME GROT SMS Łódź
bramki: 2 Jedlińska, Rędzia
To już szósty mecz bez porażki podopiecznych trenera Marka Chojnackiego. Łodzianki z dorobkiem 16 punktów zajmują V miejsce w tabeli gdzie do rozegrania mają jeszcze zaległy mecz z Górnikiem Łęczna. Za tydzień w Łodzi szykuje się prawdziwy hit kolejki gdzie TME GROT SMS Łódź podejmie Czarnych Sosnowiec. Zapraszamy wszystkich w sobotę na godzinę 15:00.

 

I liga
UKS SMS ll Łódź 3 – 2 Praga Warszawa
bramki: Marczak, Silny, Glinka
Świetne spotkanie rozegrały obie drużyny. Jako pierwsze na prowadzenie wyszły Łodzianki już w pierwszej minucie spotkania po strzale Marczak. Za każdym razem Praga wyrównywała ale końcówka należała do SMS-owiczek. Gdzie bramkę w 90 minucie meczu zdobywa głową Glinka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kaczor. Rezerwy SMS-u nadal oblegają fotel lidera I ligi północnej. Za tydzień w niedzielę czeka dziewczyny wyjazd do Ząbek.

 

II liga
RESO Akademia 2012 Suwałki 2 – 5 UKS SMS Łódź
bramki: 2 Rajchel, Kwiatkowska, Ścigajło, samobójcza
Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo. Podopieczne trenera Adriana Sokołowskiego nie straciły jeszcze żadnego punktu w lidze. Za tydzień szykują się derby woj. łódzkiego, gdzie UKS SMS III Łódź podejmie Pogoń Zduńska Wola. Zapraszamy w sobotę na godzinę 15:00 do Łodzi.

 

Centralna Liga Juniorek Młodszych U17
KKS Zabrze 0 – 18 UKS SMS Łódź
bramki: 5 Miś, 3 Krezyman, 3 Skrzypińska, 3 Rohn, 2 Kolis, Malesa, Libera
Mocne strzelanie urządziły sobie juniorki młodsze w Zabrzu. Obecnie zajmują drugie miejsce w tabeli mając tyle samo punktów co Resovia Rzeszów. Za tydzień szlagierowe spotkanie z KS SWD Wodzisław Śląski. Zapraszamy w sobotę na Milionową 12 start spotkania godz. 12:00

 

Makroregionalna Liga Trampkarek U15
PTC Pabianice 0 – 29 UKS SMS Łódź
bramki: 5 Bałdyga, 5 Sikora, 4 Kiełczewska, 3 Karolska, 3 Wroniarska, 3 Dzięcioł, 2 Majtczak, 2 Łuczak, Maślak, Ochab,
Grad bramek padł w Pabianicach! Łodzianki nie dały szans miejscowym piłkarkom wysoko wygrywając spotkanie. Za tydzień pauza gdyż swoje rozgrywki wznawiają kadry wojewódzkie. Za dwa tygodnie spotkanie z Kają Opoczno jeśli SMS-owiczki wygrają spotkanie bez względu na ostatni mecz zapewnią sobie awans z pierwszego miejsca do makroregionu, który wystartuje w marcu 2020 roku.

 

Okręgowa liga młodzika D2 grupa I ŁZPN
MUKS Włókniarz Pabianice 1 – 3 UKS SMS III Łódź (Dz.)
bramki: Malczewska, Świątek, Sikorska
Młodziczki nadal niepokonane w lidze młodzika młodszego. Za tydzień wyjazd do Justynowa.

II turniej Mistrzostw Polski Młodziczek
1. UKS SMS Łódź 6 – 0 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
bramki: 6 Grzelak
2. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0 -13 UKS SMS Łódź
bramki: 5 Grzelak, 4 Pągowska, 3 Gortat, Głuszek
3. Ostrowia Ostrówek 0 – 11 UKS SMS Łódź
bramki: ???

Młodziczki po dwóch turniejach z kompletem punktów i 58 bramkami strzelonymi oraz czystym kontem. kolejny turniej szykuje się 17 listopada w Łodzi.

II turniej Wojewódzkich Mistrzostw Orliczek

  1. UKS SMS Łódź 7 – 0 LZS Kaja Opoczno
  2. MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki 0 – 6 UKS SMS Łódź
  3. Ostrowia Ostrówek 0 – 6 UKS SMS Łódź

Podopieczne trenerki Anny Kaźmierczak idą jak burza w rozgrywkach orliczek jak do tej pory wygrywając wszystkie swoje spotkania i przewodząc w turniejowej tabeli.

Published by Sizzzar