Aktualności

TME Grot SMS kontra Czarni

W sobotę, w dziewiątej kolejce ekstraligi piłkarek nożnych, drużyna TME Grot SMS podejmie Czarnych Sosnowiec. Spotkanie na stadionie przy ul. Milionowej 12 rozpocznie się o godz. 15.  Zespół z Zagłębia Dąbrowskiego stawiany był przed sezonem w gronie faworytów do mistrzostwa Polski. Początek sezonu nieco zweryfikował te opinie, na ten moment sosnowiczanki zajmują szóste  miejsce w tabeli z dorobkiem trzynastu punktów, o trzy mniej od łodzianek.  W poprzedniej kolejce Czarni przegrali na własnym boisku z Medykiem Konin 0:2.

CZARNI: Anna Szymańska, Patricia Fischerova, Dorota Hałatek, Dagmara Grad, Julia Wycisk, Wiktoria Kuciewicz, Karolina Wieczorek (56, Kamila Fuchs), Katarzyna Daleszczyk, Andrea Horvathova, Martyna Wiankowska, Dżesika Jaszek

Published by Marcinek