Aktualności

W niedzielę TME Grot SMS Łódź zmierzy się GKS Katowice

Przed nami ostatnia jesienna kolejka ekstraligi piłkarek nożnych.

Dziś
Medyk Konin – Górnik Łęczna (12), transmisja na kanale Łączy nas piłka i Facebooku Łączy nas piłka kobieca
AZS UJ Kraków – AZS PWSZ Wałbrzych (12)

Niedziela
KKP Bydgoszcz – Olimpia Szczecin (12)
AZS Wrocław – Rolnik B. Głogówek (12)
Czarni Sosnowiec – Mitech Żywiec (12)
TME Grot SMS Łódź – GKS Katowice (13)

W niedzielnym meczu TME Grot SMS Łódź i  GKS Katowice walczyć będą o czołowe miejsca w tabeli. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego zajmują szóste miejsce, ale do trzeciego GKS tracą tylko trzy punkty. Wygrana łodzianek będzie bardzo cenna.  W wygranym przez piłkarki GKS Katowice meczu z Medykiem Konin (3:2), Klaudia Miłek doznała kontuzji w 30. minucie. Badania wykazały poważny uraz kolana. Napastniczka jest już po operacji i czeka ją długa przerwa od gry. Miłek w dotychczasowych meczach sezonu była najskuteczniejszą piłkarką GieKSy strzelając dziewięć bramek.

 

Published by Marcinek