Centralna Liga Juniorów U17

UKS SMS Łódź- Legia Warszawa  3:5
Bramki: Kieraś- samobójcza, Kowalski, Salamon

Niestety nie udał się ostatni mecz w wykonaniu młodych zawodników z Łodzi.
Pierwsza , bardzo słaba połowa,a w szczególności gra w defensywie, zaważyła na końcowym wyniku.
Po przerwie, mimo przewagi , kilku klarownych sytuacji nie udało się urwać punktów Legii Warszawa.

Trener Mariusz Solecki:
„Dwie różne połowy, pierwsza -słaba gra w defensywie, druga- graliśmy to co sobie zakładaliśmy przed meczem, czyli przede wszystkim utrzymywaliśmy się przy piłce, z tego też mieliśmy kilka dobrych sytuacji strzeleckich, wykorzystaliśmy tylko jedną, po ładnej asyście Zmarzlika i bramce Salamona.
Dziękuję drużynie za ten sezon . To była trudna runda, można by rzecz nawet kuriozalna, jeśli chodzi o wydarzenia, nasze kontuzję czy sędziowanie.
To był dla mnie debiutancki sezon jeśli chodzi o prowadzenie drużyny w CLJ.
Na pewno cenny czas,jeśli chodzi o naukę, wnioski i przemyślenia.
Teraz jest czas na poprawę indywidualnych umiejętności zawodników, a od stycznia – mocna praca nad przygotowaniem chłopakówdo nowych wyzwań , kolejnego jeszcze trudniejszego sezonu w CLJ u 17.”

Published by Janusz Matusiak