Aktualności

Centralna Liga Juniorów U18

Dobre złego początki tak można określić mecz naszej drużyny z Cracovią Kraków. Nasz zespół jak w ostatnich meczach zaskoczył przeciwnika w pierwszych minutach stwarzanymi sytuacjami do strzelenia goli.
W 17′ Robert Prochownik otworzył wynik wykorzystując rzut karny. Niestety nastały feralne 10 minut kiedy to w 20′,22′,30′ straciliśmy trzy bramki. W 36′ specjalista od strzelania fantastycznych bramek Jakub Paciorek zdobył gola z rzutu wolnego z odległości około 30 metrów. Pomimo dobrej gry naszego zespołu w drugiej części meczu nie udało się doprowadzić do wyrównania i mecz się zakończył naszą porażką 3-2.

UKS SMS zakończył rundę jesienną na 10 pozycji z dorobkiem 19 punktów.
Robert Prochownik z 11 trafieniami jest na drugiej pozycji w klasyfikacji strzelców CLJ.
W najbliższą sobotę nasz zespół rozegra awansem mecz z rundy wiosennej z Escolą Warszawa.

Published by Janusz Matusiak