Aktualności

Młodziczki z UKS SMS Łódź mistrzyniami województwa łódzkiego!!!

Młode piłkarki UKS SMS Łódź obroniły tytuł mistrzostw Polski młodziczek U13 na szczeblu wojewódzkim  i awansowały do turnieju ćwierćfinałowego (strefowego), który odbędzie się w kwietniu 2020 roku. Zagrają w nim z mistrzem woj. opolskiego oraz zespołami z drugich miejsc z woj. śląskiego i dolnośląskiego.

Najlepszą strzelczynią ostatniego turnieju  została Grzelak Aleksandra – 22 gale. We wszystkich czterech turniejach w SMS zagarały: Ancerowicz Joanna, Bartczak Martyna, Domasiewicz Sandra, Drabik Patrycja, Garbacz Martyna, Głuszek Natalia, Gortat Roksana, Grzelak Aleksandra, Hejza Wiktoria, Jędrzejczyk Natalia, Lipińska Nikola, Malczewska Wiktoria, Miterka Oliwia, Pągowska Zofia, Sikorska Natalia, Szwed Nikola, Świątek Maja, Wzgarda Sandra, trener Papis Sebastian.

Wyniki meczów:

1. LKS VIS Gidle 0 – 14 UKS SMS Łódź
Bramki dla SMS-u zdobywały: 4 Maja Świątek, 3 Miterka Oliwia, 2 Gortat Roksana, 2 Głuszek Natalia, Domasiewicz Sandra, Szwed Nikola, Jędrzejczyk Natalia

2. UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3 – 0 Ostrowia Ostrówek

3. LKS VIS Gidle 0 – 9 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

4. Ostrowia Ostrówek 2 – 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki

5. LKS VIS Gidle 1 – 3 MUKS Tomaszów Mazowiecki

6. UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 – 6 UKS SMS Łódź
Bramki dla SMS-u zdobywały: 4 Grzelak Aleksandra, Głuszek Natalia, Gortat Roksana

7. LKS VIS Gidle 0 – 3 Ostrowia Ostrówek

8. UKS SMS Łódź 4 – 0 MUKS Tomaszów Mazowiecki
Bramki dla SMS-u zdobywały: 3 Świątek Maja, Głuszek Natalia

Tabela końcowa: M PKT Br
1 UKS SMS Łódź. 8 24 82 – 0
2 UKS Piotrcovia Piotrków Try.8 16 23 – 16
3 MUKS Tomaszów Maz 8 11 19 – 29
4 Ostrowia Ostrówek 8 4 10 – 43
5 LKS VIS Gidle 8 3 6 – 52

Published by Marcinek