Aktualności

Sobota z pucharowymi meczami

Przed łódzkimi piłkarkami klubu z ul. Milionowej spotkania 1/16 finału Pucharu Polski.  Pierwszoligowy zespół UKS SMS II, gdzie gra młodzież, podejmuje w sobotę ekstraligowy AZS Kraków. Początek spotkania o godz. 11.
Z kolei ekstraklasowy TME Grot SMS zagra z piłkarkami Kieleckiego Stowarzyszenia Piłkarskiego (KSP), które na co dzień występuje w drugiej lidze zajmuje w niej trzecie miejsce.  Warto przypomnieć, że ten amatorski zespół w poprzedniej rundzie  pokazał jednak, że potrafi rywalizować z przeciwnikiem z wyższej ligi. W 1/32 finału kielczanki pokonały bowiem pierwszoligową Polonię Poznań 4:0.

Pary V etapu Pucharu Polski kobiet:

1. Polonia Środa Wlkp. – KKS Czarni Sosnowiec
2. TS ROW Rybnik – KKPK Medyk Konin
3. KA 4 resPect Krobia – TS Mitech Żywiec
4. KS Rysy Bukowina Tatrzańska – AZS Wrocław
5. BTS Rekord Bielsko-Biała – AZS PWSZ Wałbrzych
6. UKS Ząbkovia Ząbki – MKS Olimpia Szczecin
7. UKS SMS II Łódź – AZS UJ Kraków
8. KSP Kielce – TME GROT SMS Łódź
9. ISD-UJD Częstochowa – LKS Rolnik B. Głogówek
10. MUKS Sokół Kolbuszowa – GKS Górnik Łęczna
11. WAP Włocławek – KKP Bydgoszcz
12. MGUKS Pogoń Zduńska Wola – GKS Katowice
13. KS Skra Częstochowa – SMS Resovia Rzeszów
14. UKS Bielawianka Bielawa – LKS Respekt Myślenice
15. Dargfil Tomaszów Maz. – Hydrotruck Radom
16. AP Kotwica Kołobrzeg – MKS Tarnovia Tarnów

Zwycięzcy zagrają w 1/8 finału 30 listopada.

Published by Marcinek