Podsumowanie rozgrywek

Zakończyła się pierwsza runda sezonu 2019/20 rozgrywki chłopców.

Główne zadania zostały wykonane i nasze trzy zespoły nadal będą grały w CLJ
U18,U17,U15. Jesteśmy jedynym klubem w województwie oraz wśród 11 klubów w Polsce, które posiadają wszystkie trzy Centralne Ligi Juniorów.

Kolejne nasze zespoły grające w ligach wojewódzkich młodszymi rocznikami pozostały w rozgrywkach.

Drużyna naszych najstarszych juniorów występująca w lidze okręgowej seniorów zajmuje siódme miejsce w tabeli, ale za to prowadzą w systemie projuniorów jako zespół z największą liczbą młodzieżowców.

Fenomenem jest zespół prowadzony przez trenerów Tomka Tomaszewskiego i Piotra Czaplarskiego, który to w rozgrywkach wojewódzkich C2 wygrał wszystkie mecze i zajął pierwsze miejsce w lidze.

Obecnie nadszedł czas regeneracji sił na trudny okres przygotowań do drugiej rundy sezonu. Większość naszych działań szkoleniowych będzie się odbywało na naszym obiekcie. Szereg gier kontrolnych z mocnymi przeciwnikami da nam obraz wysokiej pozycji naszego klubu w Polsce.

Published by Janusz Matusiak