Aktualności

Świąteczne życzenia

Boże Narodzenie, to wyjątkowy okres w roku. Jest to czas, kiedy składamy sobie życzenia wspaniałe, przepojone miłością. Wystrojona choinka puszy się dumnie, w kominku trzaska płonące polano. W oddali głos słychać „Czas Wigilię zacząć, do stołu podano!”. Życzę Wam, by kolacja wigilijna wniosła w Wasze serca spokój, a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem, by prezenty ucieszyły każde smutne oczy, by spokojna przerwa ukoiła wszelkie animozje i złość.

Życzę Wam Moi Drodzy świąt prawdziwie świątecznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdką. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy, poczucia prywatnego i zawodowego spełnienia. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia.

Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Życzę z całego serca, by szczęście trzymało się blisko Was wszystkich i to nie tylko w ten szczególny dzień.

Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła świąt Narodzenia Pańskiego.
życzy
Janusz Matusiak, prezes UKS SMS

Published by Marcinek