Aktualności

To była niezła jesień TME Grot SMS

Piłkarki nożne TME Grot SMS Łódź zakończyły rundę jesienną na piąty miejscu, ale do lokaty na podium tracą  tylko dwa punkty.  Podopieczne trenera Marka Chojnackiego mają na koncie tyle samo punktów co czwarte w lidze Czarne Sosnowiec i szósty GKS Katowice.   Biorąc pod uwagę kadrowe ubytki, jakie nastąpiły latem w zespole to trzeba przyznać, że odmłodzony zespół stawił czoła ligowemu wyzwaniu. Przypomnijmy, iż latem aż osiem zawodniczek przeszło z SMS  do innych klubów ekstraligi.

Mecze łodzianek:
– AZS PWSZ Wałbrzych 0:2
– Rolnik Głogówek 5:1
– KKP Bydgoszcz 11:0
– AZS Wrocław 3:1
– AZS UJ Kraków 4:0
– Medyk Konin 1:1
– Olimpia Szczecin 3:0
– Czarni Sosnowiec 0:1
– Mitech Żywiec 4:1
– Górnik Łęczna 1:5
– GKS Katowice 1:0

 

Published by Marcinek