Futsalowe sukcesy młodzieży UKS SMS

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź wygrały turnieju eliminacyjnym młodzieżowych mistrzostw Polski w futsalu do lat 14, który odbył się w Warszawie.  Nasza drużyna awansowała do drugiej rundy. Najskuteczniejszą zawodniczką imprezy  została  Oliwia Bałdyga.

UKS SMS: Patrycja Banach, Oliwia Bałdyga, Inez Sikora, Julia Łuczak, Klaudia Kiełczewska, Hanna Owcarz, Amelia Majtczak, Julia Wroniarska, Sandra Kowalska, Wiktoria Karolska, Nikola Maślak, Natalia Ochab, Laura Włochyńska, Martyna Garbacz, trenerem jest Sebastian Papis, a kierownikiem drużyny Iwona Papis.

Wyniki spotkań:
1. UKS SMS Łódź  – Astoria Junior Szczerców 6:0 (bramki dla SMS zdobyły: 2 Bałdyga, Wroniarska, Majtczak, Karolska, Łuczak)

2. Ursus Warszawa – Mazovia Grodzisk Maz. 2:2

3. MUKS Praga Warszawa – Astoria Junior Szczerców 3:0

4. UKS SMS Łódź – Ursus Warszawa 7:0  (bramki dla SMS zdobyły: 2 Bałdyga, Łuczak, Sikora, Karolska, Garbacz, Włochyńska)

5. MUKS Praga Warszawa –  Mazovia Grodzisk Maz. 2:0

6. Astoria Junior Szczerców – Ursus Warszawa 0:2

7. MUKS Praga Warszawa – Ursus Warszawa 7:0

8. Mazovia Grodzisk Maz. – UKS SMS Łódź 1:5 (bramki dla SMS zdobyły: 2 Włochyńska, Wroniarska, Kowalska, Ochab)

9. MUKS Praga Warszawa –  UKS SMS Łódź 3:6  (bramki dla SMS zdobyły: 2 Bałdyga, 2 Sikora, Kiełczewska, Kowalska)

10. Mazovia Grodzisk Maz.  –  Astoria Junior Szczerców 1:2