Olha Zubchyk o świątecznym czasie

Portal laczynaspilka.pl rozmawiał z piłkarkami, reprezentantkami Polski, o świątecznym czasie.  Drużynę TME GROT SMS Łódź reprezentowała Olha Zubchyk, kapitan łódzkiej drużyny.
Oto co powiedziała: – Tak naprawdę święta obchodzę dwa razy – najpierw polskie, a później ukraińskie. Te i te są dla mnie równie ważne, głównie dlatego, że spotykamy się całą rodziną. W Polsce nie mam rodziny, więc święta spędzę właśnie na Ukrainie. Może będzie to zaskoczenie, ale nie lubię za bardzo jeść świątecznych potraw, bo są trochę tłuste… Nie mam też ulubionego dania, ale mimo wszystko każde z nich ma wyjątkowy smak. Na Ukrainie najważniejszą potrawą na świątecznym stole, taką, która absolutnie musi się na nim pojawić, jest kutia.