Aktualności

To była ciężka praca na zgrupowaniu reprezentacji Polski

Dzisiaj się kończy zgrupowanie reprezentacji Polski do lat 19 kobiet. Trener Nina Patalon przez trzy dni prowadziła konsultację szkoleniową w Warszawie. Oczyścicie tam nie  mogło  zabraknąć zawodniczek TME Grot SMS Łódź. Wymieniamy nazwiska? Chyba nie ma takiej potrzeby. Naszych było tam aż siedem. Zaczynamy od…

Adriana Achcińska (UKS SMS Łódź)
Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź)
Gabriela Grzybowska (UKS SMS Łódź)
Oliwia Silny (UKS SMS Łódź)
Alicja Sokołowska (UKS SMS Łódź)
Oliwia Szperkowska (UKS SMS Łódź)
Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź)

Biało-czerwone przygotowują się do drugiej rundy kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Turniej Elite Round odbędzie się w dniach 8-14 kwietnia w Polsce, a rywalami naszej reprezentacji będą Belgia, Węgry i Słowacja.

Published by Marcinek