Aktualności

Czas dla reprezentacji Polski

Siedem piłkarek nożnych TME Grot SMS ćwiczy podczas konsultacji szkoleniowej  reprezentacji Polski do lat 19, która odbywa się w Warszawie.  Selekcjoner Nina Patalon zaprosił do wspólnych  zajęć:  Adrianę Achcińską, Paulinę Filipczak ,  Gabrielę Grzybowską, Oliwię Silny, Alicję Sokołowską, Oliwię Szperkowską i Wiktorię Zieniewicz. Biało-czerwone przygotowują się do drugiej rundy kwalifikacji młodzieżowych mistrzostw Europy. Turniej Elite Round odbędzie się w dniach 8-14 kwietnia w Polsce, a rywalami naszej reprezentacji będą Belgia, Węgry i Słowacja.

Z kolei we wtorek w  Białej Podlaskiej rozpocznie się trzydniowa  konsultacja szkoleniowa reprezentacji Polski do lat 17.  Trener Marcin Kasprowicz powołał sześć łodzianek: Wiktorię Skrzypińską,  Weronikę Kaczor, Małgorzatę Lichwę, Oliwię Macałę, Nadię  Krezyman i Julię Olkiewicz.

Published by Marcinek