Aktualności

Dziewięć bramek GKS Katowice

Piłkarki nożne TME Grot SMS 16 lutego zmierzą się w Katowicach z GKS w pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski. Rewanżowe spotkanie odbędzie się 20 lutego  w Łodzi.

Najbliższe rywalki drużyny trenera Marka Chojnackiego odniosły drugie zwycięstwo w drugim zimowym sparingu. Drużyna trenera Witolda Zająca pokonała w Rzeszowie czołową ekipę pierwszej ligi Resovię aż 9:0. Klasycznego hattricka zaliczyła Agata Sobkowicz, a po dublecie dołożyły Dominika Sykorova i Karolina Koch. Pozostałe gole zdobyły: Kozak i Wróblewska.

GKS : Ludwiczak – Tkaczyk, Hajduk, Konkol, Koch, Sykorova, Wróblewska, Parczewska, Stanović, Kozak, Sobkowicz oraz Seweryn, Klimek, Kubaszek, Węcławek, Grzegorczyk.

1 lutego GieKSa zagra w Katowicach z Górnikiem Łęczna.

 

Published by Marcinek